شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩
صفحه اصلي > دانشگاه > اطلاع رسانی 
نمایه
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
خدمات
اوقات شرعی
اخبار > همایش Me in the 2020، من در 2020 برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

 با حضور مسعود تاجبخش مسئول روابط دانشگاهی فدراسیون بین المللی مخترعین برگزار شد
همایش Me in the 2020، من در 2020 برگزار شد

همایش Me in the 2020، من در 2020 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ همایش Me in the 2020 "من در ۲۰۲۰" با رویکرد بررسی چالش ها و فرصت های نوآورانه  در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان خبر داد.

امید ناصحی؛ دبیر اجرائی این همایش با اعلام این خبر گفت: این همایش در روز دوشنبه سوم آذر ماه با حضور مسعود تاج بخش، مدیر روابط بخش بین دانشگاهی فدراسیون بین المللی مخترعان (IFIA) و با حضور علاقمندان دانشجو برگزار شد.

وی ادامه داد: در این همایش پویا که همراه با پرسش و پاسخ دانشجویان  برگزار می شد نمونه ها و موضوعات مختلف پیرامون ایده پردازی و داشتن ذهن خلاق مورد تبادل نظر قرار گرفت. هدف داشتن در زندگی کاری و برنامه ریزی برای رسیدن به آن و در عین حال توجه به سرعت مافوق تصور پیشرفت های تکنولوژیک در جهان ، بخشی از مباحث کلی این همایش ۳ ساعته را شامل می شد.

گفتنی است این همایش به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و کانون اندیشه دانشجویان مسلمان برگزار شد، لازم به ذکر است هزینه حضور دانشجویان توسط حامیان برنامه (مجموعه همیاران صبای سلامت قومس و دفتر فدراسیون بین المللی اختراعات در جمهوری اسلامی ایران) پرداخت شد که زمینه حضور همگانی دانشجویان جهت توسعه فرهنگ نوآوری و خلاقیت را فراهم آوردند.

 دانشجویان علاقمند، جهت فعالیت در حوزه های مرتبط با ایده پردازی و نوآوری و اختراع می توانند با دبیر این همایش به آدرس @mrpezeshk در شبکه های اجتماعی مختلف ارتباط برقرار نمایند.دانلود فايل : image_2019_12_22-10_17_13_702_vcd.jpg ( 56KB )


١٠:٢١ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٢٢٠٠    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج
اخبار مهم
اطلاعیه
کتابخانه
عنوان